Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Dua İsteyenler Buraya

ummeti Çevrimdışı

ummeti

Üye
İslam-TR Üyesi
Hem şahsım Hemde hayli bir beni uğraştıran sıkıntım için sizlerden dua bekliyorum ALLAH cc cemi cümlenizden razı Olsun inşeALLAH

A Çevrimdışı

Away

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Allah duaniza cevap olarak kabul etsin insaALLAH.
Ben de dua istiyorum.Allah bana hakkıyla,malıyla ve canıyla Cihad eden kullarından eylesin insaALLAH.ve benim ellerimle binlerce kafire azap etsin.sonrasında ise en faziletli sehitlik nasip etsin insaALLAH.
Sizler de Allah rızası için AMIN dermisiniz.

eL_Muhacir Çevrimdışı

eL_Muhacir

İlimsiz Mucâhid, kâtil; Cihâdsız âlim, belâm olur
Frm. Yöneticisi
Amin

GuLYaRaSi Çevrimdışı

GuLYaRaSi

VuSLaTa HaSReT
Admin
Dua istiyorum ,ilk önce dünya müslümanligni ilgisizligine, bosvermisligine, cahilligine, bananesine, dünya hevesine ..
sonrasinda bütün zalimlerin zumü altinda olan müslüman kardeslerime ve mazlum insanlara ...
Dua istiyorum zafer icin, bizlerin nefsimizi yenme zaferi icin, duyarlilik aktif olma zaferi icin...dua istiyorum iman gücü icin....
Suriye müslümanlarini ve mucahidlerin örnek yasantisini örnek alabilmemiz icin dua istiyorum................

!sLaM4eVeR Çevrimdışı

!sLaM4eVeR

لا اله الا الله
Admin
Dün ve bugün farkeden ne varki.. Allah rasulu sav sıcağın iliklere işlediği günlerde sahabeyi cihada çağırdığında nasilki o zaman da münafıklar çeşitli bahaneler sunuyordu malesef günümüzde de duamızı esirgeyecek kadar yüzsüz kaldık.

Dünyaya o kadar çok dalıyoruz ki, akşam haberlerde bir iç çekişle ya dua ya da orada olmadığına sevinen müslümanlar...

Öncelikle imanla alakalı sorunları halletmemiz gerek aksi halde bugün imanın en alt kademesinde olan kafirlere buğz edip müslümanlara dua etme yerine kafirlerin uğraşları içinde sevinip onlarla olup müslümanlardan bi haber yaşarız.

Allah cc Suriye'de olan kardeşlerimize bilhassa oradaki mucahid kardeşlerimize yardım etsin. Allah cc münafıkları kahretsin!

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Akhiler sizlerden dua istiyorum .....kardeşinize dua edin....Allah subhanehu we teala Razı olsun....peşinen....

Q Çevrimdışı

qhuraba

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
Esselamu aleykum wa rahmetullahi wa berekad

sizlerden ve Allah'tan başka derdimi açabileceğim kimse yok.okuldan...okuldaki tağuti düzenlerden bıktım artık,ümmetin durumu çok acı ne zaman birlik olup anlayacağız artık cihaddan başka çare yok.biz küfürden kaçmaya çalıştıkça her gün daha fazla bir şey çıkarıyorlar ama kendime bakıyorum Allah için ne yaptın kafirlere karşı,onların düzenlerine karşı Allah için ne yaptın diyorum,hiç bir zaman yeterli değil... küfür öyle yayılmışki her yere,küçücük çocuklar saygı duruşunda,artık normal olarak karşılanıyor, hatta yapmayan ayıplanır olmuş. Allah'ım ümmetin durumuna acı bizlere merhamet et.sakal bırakmama izin yok okulda sakalın farziyetini kesmenin haram olduğu bilen dahi yok.her saniye müzik sesleri,kızların acınacak giyim şekilleri. gözümü her çevirdiğimde haram...kardeşlerim dua edin bana. şöyle bir ortam düşünün etrafta, çıplak(tesettürsüz )kızlar, müzik , bir yerde gıybet kaçacak yer arar oldum artık her sabah atatürk putunun önünde topluyorlar ben geç gidiyorum bu yüzden ve kadın hocalar dize kadar çıplak ben bu durumda nasıl bir şeyler öğrenebilirim sonra gelmiş bana demokrasiyi bu ülkede herkesin eşit olduğunu savunuyorlar nerde müslümanın özgürlüğü. müzik eşliğinde ALLAH sevgisini anlatıyor olaya bak! kolları bacakları çıplak bu arada!Hakkınızı helal edin kardeşlerim bu ifadelerden dolayı. kardeşlerim dua edin cihad için ALLAH bizlere yol göstersin şehadeti nasib etsin ailemizede anlayış versin bu konuda. bir mücahid kardeşimiz diyordu cihad meydanı başka bir alemmiş ben başka bir alemde yaşamışım biz nerde onların seviyesinde olacağız onlar ki ALLAH yolunda herşeyini satmışlar onlar ki ALLAH'ı ailelerine,sevdikleri herşeye tercih etmişler... ümmetin gözü ne zaman açılacak artık... wallahi onları hor gördüğümden değil bende cahiliye dönemimde çok kötü şeyler yaptım inşaAllah ALLAH affeder.kardeşlerim dua edin lütfen... bizi Allahtan başka kıyamet gününde kim koruyabilir ya cehennem! Allahım bizleri saptırma bizi dosdoğru yola ilet. :(kardeşlerim bizlere ne oldu Allah demiyor mu ... size ne oluyor ki Allah'ın yolunda ve "Ey Rabbimiz! Halkı zalim olan bu kasabadan bizi çıkar ve katından bir velî ve katından bize bir yardımcı kıl (gönder)." diyen zayıf ve aciz erkekler, kadınlar ve çocuklar için savaşmıyorsunuz?Nisa 75 ALLAH'ım bizleri arkada kalanlardan eyleme sözünü tutanlardan eyle hergün görüyorum müslümanlara yapılan işkenceleri gerçekten onların acılarını hissetmem gerekirken sanki kalbim katılaşmış bunun ailemden birine yapıldığını düşünüyorum sübhanallah aklımı kaybederdim sanırım...ama onların acılarını hissedemiyorum. ALLAH mücahidlerden razı olsun onların gücünü artırsın ben nasıl cenneti isterim bu halimle

A Çevrimdışı

Abdullah Yusuf

İyi Bilinen Üye
Site Emektarı
kardeşim sabır inşaAllah bu farkedişin inş senin için hayr olmuştur , fitnelerin gece karanlığı gibi olduğu dönemdeyiz , ne tavsiye edebiliriz ki

Rabbım bize merhamet eder inşaAllah ...

ibnikayyim Çevrimdışı

ibnikayyim

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ اسْتَعِينُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ

Ey müminler, sabırla ve namazla Allah'tan yardım isteyin. Hiç şüphesiz Allah, sabredenler ile beraberdir.
BAKARA - 153

Çay-Şakird Çevrimdışı

Çay-Şakird

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
ve aleyküm selam.kardeşim benzer sorunları yaşıyoruz inşaallah rabbimiz bizlere yardım eder.

Q Çevrimdışı

qhuraba

Yeni Üye
İslam-TR Üyesi
inşaAllah kardeşim biraz dolmuştum sizlerin tesellileri ve ayetler çok iyi geliyor bana

Üst Ana Sayfa Alt