Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Konyalı Kardeşlerime Duyuru

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
subhanallah bu kadar çoktukta niye haberimiz yok:)Allah hayrımızı versin:)

E Çevrimdışı

Ebu.Cendel

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
yatsı namazına müteakip sohbet başlıyor.camii de rampalının ilerisinde iki camii var ilki değil ikincisi. kiliseyide geçtikten sonraki camii. zafere doğru giderken rampalınn önünden.bu arada konyanın yerlisi değiliz ahi.yapabileceğim en iyi yol tarifi de bu:)
Tahirpaşa camii Allah-u Alem :)

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
yatsı namazına müteakip sohbet başlıyor.camii de rampalının ilerisinde iki camii var ilki değil ikincisi. kiliseyide geçtikten sonraki camii. zafere doğru giderken rampalınn önünden.bu arada konyanın yerlisi değiliz ahi.yapabileceğim en iyi yol tarifi de bu:)

Ahi bahsettiğin yer bu alanda mı

2014-12-22-22-14-43.jpg

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
gez dünyayı gör konyayı diyen elemanın hep kör olduğunu düşündüm konyaya gediğimden beri.İnşaAllah şu saatden sonra konyayı sevmeye başlarım.seviyorum aslında da sadece evimi:)dışarısı mutlu etmiyor maalesef:(

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
söylemiyim diyorum ama atış serbest: Subhanallah akhi aynı evdeyiz 8-10m yürüyeceğin mesafe max. gelip diyeceğini desen olmuyor mu:)
Subhanallah Akhi ciğerimiz yanıyor su dökeceğin yerde ateş basıyorsun Cezakhallahu hayran ya Akhi :) Eyvallah:acpsnr::acpsnr:

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
Üst Ana Sayfa Alt