Neler yeni
İslami Forum, Dini Forum, islami site, islami sohbet, radyo, islami bilgiler

İslam-tr.org'a hoş geldiniz! Hemen üye olun ve kendi konularınızı, düşüncelerinizi paylaşarak bu platforma katılın. Oturum açtıktan sonra, İslam dini, tarih ve güncel konularla ilgili paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Konyalı Kardeşlerime Duyuru

AbdulFettah Çevrimdışı

AbdulFettah

94.7 - Öyleyse, bir işi bitirince diğerine koyul.
İslam-TR Üyesi
Akhi benim telefon öyle internete felan giremediği için görmedim bende Metalurjı ve Malzeme müh. okuyorum senin alt katta :):):)
Birbirimize aslında çok yakınmışızda bizim haberimiz yokmuş.3. sınıf ;);)
Hiç sorma ahi :D haydi merkezde olsak neyse diycem, ayni ilçede aynı caddede aynı üniversitede ve ayni fakültedeyiz..:ssrtcbya: varlıgınızdan bile haberim yok :) neyse ahi bugune nasipmiş demek.. evde kaç kişi kalıyorsunuz ahi

muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Hiç sorma ahi :D haydi merkezde olsak neyse diycem, ayni ilçede aynı caddede aynı üniversitede ve ayni fakültedeyiz..:ssrtcbya: varlıgınızdan bile haberim yok :) neyse ahi bugune nasipmiş demek.. evde kaç kişi kalıyorsunuz ahi
Akhi biz 6 kişiyiz Konevi derneği evi ama iki kişiyiz ben ve @Şeriatcı
Rahman ve rahim olan Allah bugün olmasını buyurmuş Elhamdulıllah :D:D

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
muhammed bin ali Çevrimdışı

muhammed bin ali

İyi Bilinen Üye
İslam-TR Üyesi
Evet haklısınız bende dedim ki üniversitede mi emniyet bu nedir arkadaş her yerde emniyet :D emniyet güzeldir.
Yok akhi ne sakalsızı Elhamdulillah sakalımız varda sakallılar bayağı olduğundan birbirimizi fark edemedik demek ki.

Şeriatcı Çevrimdışı

Şeriatcı

Jihad still continue
İslam-TR Üyesi
akhi ilçesindesin heralde konyanın?

Üst Ana Sayfa Alt